(097) 901-65-65(099) 289-11-22(093) 385-88-33

Nespresso

Nespresso є фірмовим брендом компанії Nestlé, основні групи якої знаходяться в Швейцарії. Бренд Nespresso займається продажем якісної кави та кавових апаратів, за допомогою яких тисячі людей по всьому світу можуть всього за кілька хвилин приготувати улюблений ароматний напій. Сьогодні бажаючі можуть купити Nespresso і в нашій країні, адже фірма широко розгорнула свою діяльність - її торгові точки розташовані більш ніж в 52 країнах світу.

Бренд Nespresso

Історія бренду Неспрессо

Свою історію бренд почав в 1970-х роках, коли один зі співробітників компанії Nestle запропонував використання особливих капсул, які могли б повністю зберігати всі відтінки аромату мелених кавових зерен, і для їх приготування створити, відповідно, спеціальну техніку. Дослідження цієї ідеї зайняли 10 років, і вже в 1986 році з'явилася окрема фірма Nespresso, що надає кілька моделей систем для приготування ароматного напою. Вона тут же стала користуватися попитом у Швейцарії, Італії та деяких інших країнах.

Nespresso: Подальший розвиток

У 1987 році почалося стрімке зростання компанії - фірма почала випускати широкий асортимент кавових систем і капсул для них. Це дозволило їй вийти на новий рівень і відкрити продаж товарів в різних країнах: Франції, США, Австрії, Іспанії та багатьох інших. Тепер клієнти можуть Nespresso купити в Україні та інших країнах СНД. Самими значущими в історії бренду датами стали:
1. 1996 год. У цей час компанія виходить на міжнародний ринок, реалізуючи продукцію приблизно в 15-ти різних країнах. Цей же рік став 10-річним ювілеєм бренду, зазначений наявністю 3500 торгових точок і 18 000 учасників клубу «Неспрессо». До кінця 1996 року бренд став реалізовувати продукцію в Великобританії, Сінгапурі та інших державах.
2. 1998 год. Цього року стартувала перша в історії бренду рекламна кампанія в європейській пресі, а також з'явився перший її сайт в мережі Інтернет, завдяки чому користувачі змогли робити покупки в онлайн режимі. Тоді ж на ринок вперше були випущені особливі капсули «обмеженої серії».

Бренд Неспрессо сьогодні

Двотисячні року ознаменувалися повальним випуском нових кавових систем різних кольорів і дизайну. До 2017 року дизайнери стали випускати більш ергономічні моделі, які до того ж відрізнялися легкістю у використанні і догляді. На сьогоднішній день в бутіку «Неспрессо» (Україна) і в колекції фірми існує більше 32 моделей апаратів для приготування ароматного напою за допомогою капсул. Компанія має в своєму розпорядженні приблизною сотнею бутиків по всьому світу, кількість співробітників зросла до 2500, а кількість покупців перевищує 20 000 осіб.
Сьогодні покупці можуть відвідати фірмовий магазин Nespresso в Києві або оформити покупку онлайн, зайшовши на сайт і заповнивши електронну форму. Завдяки величезному асортименту, високій якості та сучасним технологіям вдалося досягти високого попиту на товари бренду, а їх ціна залишається доступною для людей з різними фінансовими можливостями. Ви можете вигідно купити «Неспрессо» в Києві вже зараз!